המדריך למטייל במדריד :: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ריאל-מדריד

(la estrella blanca) #1

חברים יקרים, החלטתם לעשות צעד. צעד קטן לאנושות, אבל בהחלט צעד גדול לכל אוהד מדריד שמתגורר מחוץ לגבולות ספרד - החלטתם לטוס למדריד למשחק של ריאל מדריד. להלן מידע שימושי שיסייע לכם לעשות את זה כמו שצריך, ליהנות מהשהייה במדריד ואולי גם לחסוך כמה יורו.

[U][B]בראש ובראשונה: איך מגיעים למדריד[/B][B]?[/B][/U]

להבדיל מאוהדי בארסה, אנחנו לא יכולים ליהנות משפע של דילים מוזלים ואטרקטיביים שמוצעים בכל ימות השנה (כי ברצלונה היא עיר יותר אטרקטיבית ממדריד מבחינה תיירותית). האופציות שלנו להגיע למדריד הן די מצומצמות, על אחת כמה וכמה במחיר מוזל. ובכל זאת, בשנתיים האחרונות משהו זז והיום יש חברות בארץ שמציעות דילים מוזלים של טיסה+מלון למדריד. הבעיה היא שהדילים האלה מוצעים בעיקר בעונת התיירות, יולי-אוגוסט-ספטמבר.
רוב הדילים שיש היום בשוק הם של החברה “קווי חופשה” (יש גם של אחרים) והינם דילים לשבוע ימים. למי שמעוניין בדיל כזה כדאי להיות עירני ולעקוב אחרי הפרסומים במדיה הדיגיטאלית והכתובה, ובמיוחד לבדוק באתרי הקופונים למיניהם. מי שיהיה מספיק עירני יוכל לתפוס דיל אטרקטיבי ולחסוך כמה מאות שקלים לאדם. העלות של דיל כזה יכולה לנוע בין 2400 ₪ בשבוע מסוים ל-3800 ₪ בשבוע שלאחר מכן. למה? ככה. כמו שאמרתי, העירנות והסבלנות הן המפתח להשגת דיל מוצלח.

אם החלטתם שאתם לא מעוניינים בדיל או שלא מצאתם דיל מתאים, ניתן כמובן להזמין כרטיסי טיסה באופן עצמאי. יש שתי חברות שמפעילות טיסות סדירות וישירות למדריד: [B]אל על ואיבריה[/B]. בעיקרון איבריה היא קצת יותר זולה, אבל שוב פעם המפתח הוא לבדוק ושוב פעם לבדוק. העצלנות עולה לנו ביוקר.
כנסו לאתרי השוואת מחירים כגון www.travelist.co.il, travel.zap.co.il, www.compareflights.co.il. כנסו גם לאתר של www.issta.co.il, וכמובן אל תזניחו את האתרים של אל על ואיבריה www.iberia.com, שמדי פעם מציעים מבצעים והטבות לרוכשים דרך האתר. עשו את זה כל יום ואף כמה פעמים ביום, שכן מחירי הכרטיסים עשויים להשתנות לפתע. שימו לב שככלל, בטיסות סדירות ליעד כמו מדריד כדאי לכם להזמין כרטיסים מראש ולא להמתין לרגע האחרון, מפני שהמחירים נוטים לעלות בסמוך למועד הטיסה. כבר פגשתי אנשים ששילמו 700 דולר לטיסה, שלי היא עלתה 520 דולר בהזמנה של חודש וחצי מראש.
כמובן שיש גם אופציה לטוס עם עצירת ביניים. אפשר למצוא מחירים שיפתיעו אתכם לטובה, רק שימו לב טוב טוב לזמן ההמתנה בקונקשן.

חשוב לזכור שהמועד המדויק של המשחק (יכול להתקיים ביום שבת או ביום ראשון, כאשר משחקים בודדים מתקיימים בימי שני) נקבע רק שלושה שבועות לפני המשחק ואף פחות מכך. קחו זאת בחשבון כאשר אתם רוכשים כרטיסי טיסה מראש. בנוסף, [B]שימו לב לעובדה שטיסה ל 3 ימים תעלה לכם יותר מאשר טיסה ל 7 ימים ויותר.[/B]

[U][B]בתי מלון[/B][/U]

גם העובדה שבחרתם לקחת דיל של טיסה+מלון לא משחררת אתכם מהחובה לבדוק בעצמכם את טיב ומיקום המלון. בעת ההזמנה של החבילה דרך האינטרנט, לפני שאתם ממהרים לשלם, [B]תוודאו ששם המלון מצוין מפורשות[/B]. במקרה ושם המלון לא מצוין, תתקשרו לסוכן שמוכר את החבילה ובררו את שם המלון. [B]שימו לב שיש רשתות שיש להם מספר מלונות בשם זהה או כמעט זהה, ומה שמבדיל ביניהם זה המיקום שלהם[/B]. כאשר יש בידיכם את שם המלון, כנסו לגוגל ותשתדלו לברר עליו את כל המידע שתוכלו. תקראו בסבלנות את חוות הדעה של האנשים שביקרו במקום, תבדקו את המיקום של המלון במפה, שימו לב לקרבה של המלון לתחנות של הרכבת תחתית, וכולי. כמובן שכל אחד וסדר העדיפויות שלו, אבל אני מאמינה שרוב האנשים לא ירצו להיתקע במלון שהוא אומנם יפה ומודרני, אך כזה שמצריך שימוש מתמיד במוניות או ברכב שכור. אם בחרתם לא לקחת חבילה ולבחור מלון באופן עצמאי, קודם כל תחשבו מהו סדר העדיפויות שלכם, על מה אתם מוכנים להתפשר ועל מה לא, ומהו התקציב שלכם.

יש אתרים רבים שדרכם ניתן לבדוק מלונות וגם להזמין. אחד מהם הוא http://www.booking.com/city/es/madrid.he.html - אתר נוח עם אופציה לקבל מידע בעברית ומחירים מתורגמים לשקלים. שימו לב שהאתר הזה הוא אתר להשוואת מחירים שמקשר אתכם לאתרים שדרכם תבצעו את ההזמנה בפועל, כאשר רובם הם אתרים מתווכים ולא אתרים של המלונות עצמם. [B]כמובן שתמיד מומלץ להיכנס גם לאתר של המלון עצמו ולבדוק את הדילים שהמלון מציע להזמנה ישירה[/B][B].[/B] בדיוק כמו במקרה של כרטיסי הטיסה, העירנות והסבלנות הם שם המשחק. תוכלו למצוא מבצעים מאוד יפים כמו ארוחת בוקר כלולה, לילה אחד חינם או הנחה כוללת משמעותית. ניתן לחסוך הרבה כסף.

שימו לב לדבר מאוד חשוב: [B]יש מלונות שדורשים תשלום מראש בעת ההזמנה[/B]. זאת אומרת שתחויבו באופן מיידי על כל הסכום. מייד לאחר ביצוע התשלום תקבלו אישור הזמנה, קבלה וחשבונית מס. [B]את כל זה חייבים להדפיס, לשמור ולהציג בעת ההגעה למלון[/B]. לעומת זאת, ישנם מלונות שיחייבו אתכם רק על לילה אחד ועל כל היתר תשלמו במלון. יש גם כאלה שיבקשו כרטיס אשראי לביטחון אבל התשלום בפועל יבוצע רק בצ’ק אאוט במלון. במקרה כזה, בדרך כלל כרטיס האשראי שלכם יחויב בסכום שווה ערך לעלות של לילה אחד, ומייד אחר כך החיוב יתבטל. מדובר בבדיקת כרטיס האשראי שלכם ע"י המלון. תבדקו את זה עם חברת האשראי שלכם, זה אמור לבוא לידי ביטוי בתנועה של חיוב וזיכוי. בכל מקרה תקבלו למייל באופן מיידי וואוצ’ר (אישור) של ההזמנה למלון. תדפיסו אותו ותציגו אותו בצ’ק אין.

שימו לב שבהזמנה דרך האינטרנט, רוב האתרים מקבלים לא רק כרטיס אשראי בינלאומי אלא גם כרטיס אשראי שקלי, לפחות במקרה של כרטיסים של ויזה כ.א.ל. [B]חשוב שלפני כן תצטרפו לשירות של עסקה בטוחה של ויזה כ.א.ל[/B]. החיוב יתבצע בשקלים, בדרך כלל תוך 48 שעות, ויכלול גם את עמלת ההמרה ועמלת העסקה. שווה להתקשר לחברת האשראי כדי לוודא שמצד אחד התשלום אכן בוצע, ומצד שני שאין חיובים חשודים ומיותרים.
[U]
דבר נוסף: מה כדאי, הוסטל או מלון 3 כוכבים? מה ההבדל ביניהם?[/U]
הוסטלים נהנים מהתהילה של מקום הלינה הזול ביותר, אבל במציאות זה הרבה פעמים לא נכון ואין הבדל בין מחיר של מלון 3 כוכבים לבין מחיר של לינה בהוסטל. אם אתם לא מתכוונים לישון עשרה חבר’ה בחדר אחד, להוסטל אין שום יתרונות ביחס למלון. מבחינת השירות, ההבדלים בין הוסטל למלון זול מסתכמים בדברים הבאים:
במלון יש ארוחת בוקר - בהוסטל אין.
במלון יש כספת - בהוסטל בדרך כלל אין.
במלון יש מיניבר\מקרר קטן - בהוסטל אין.

[U][B]כרטיסים למשחק[/B][/U]

למרות הטענות של אנשים מסוימים, אני באופן אישי אף פעם לא מצאתי דיל בארץ שיכלול כרטיס למשחק שהיה יותר משתלם מאשר רכישה עצמאית. הניסיון שלי אומר שתמיד עדיף לרכוש כרטיס מסוכן ספרדי. זה לא אומר שלא כדאי לבדוק גם אצל הסוכנים הארץ, שכן תמיד כדאי לבדוק. לפני שרצים להזמין כרטיסים, שווה לעשות חושבים האם כדאי בכלל להזמין כרטיסים מראש. שימו לב שהשנה ריאל מדריד החליטה להגדיל את מספר המנויים שלה ב3500 מנויים חדשים, זאת אומרת להקטין את כמות הכרטיסים למכירה חופשית. בכל זאת מהניסיון שלי בהחלט אפשר לוותר על הזמנת כרטיסים מראש למשחקים כמו מדריד-ראיו ווייקאנו או מדריד–גרנדה וכו’. למשחקים כאלה תשיגו כרטיסים בקופות האצטדיון אם תגיעו בזמן, נניח שעתיים לפני המשחק. החיסכון כאן גדול ומשמעותי. בקופות של הברנבאו מקבלים כרטיסי אשראי זרים, אבל אני הייתי ממליצה לכם [B]להצטייד במזומן[/B] כי היו מקרים של בעיות תקשורת ודחיית הכרטיסים של מאסטרקארד. לא שמעתי על בעיות עם הכרטיסים של ויזה, אבל עדיין מומלץ להגיע עם מזומן.
ברור שלמשחקים המבוקשים כמו הקלאסיקו או הדרבי יש להזמין כרטיסים מראש. גם למשחקי ליגת האלופות אני ממליצה לרכוש כרטיסים מראש, ועדיף להזמין אותם כמה שיותר מוקדם. לקראת המשחק הסוכנים מעלים מחירים בלפחות 50 יורו לכרטיס.

היום יש שני אתרים אמינים וטובים להזמנת כרטיסים: http://www.madrid-tickets.net ו-http://www.entradasmadrid.com. אם פעם entradasmadrid היה חד משמעית זול יותר, היום המצב הוא שונה. תבדקו בשני האתרים. [B]שימו לב ששני האתרים מגדירים קצת אחרת את הקטגוריות של הכרטיסים וזה עלול לבלבל, לכן תהיו זהירים[/B][B].[/B] היום לאתרים אלה יש דף באנגלית כך שלא תהיה לכם שום בעיה להבין את התהליך.
[B]שימו לב שאת הכרטיסים אתם תקבלו בבית המלון שלכם במדריד.[/B] האתרים מתחייבים לספק לכם כרטיס עד לשעתיים לפני תחילת המשחק לכל המאוחר, אבל אל תדאגו, בפועל הכרטיסים מסופקים לרוב יום לפני המשחק ובהרבה מקרים גם יומיים לפני המשחק. [B]שימו לב שהאתר entradasmadrid דורש את שם וכתובת המלון כבר בעת ההזמנה[/B]. Madrid-tickets מאפשר לכם להוסיף את הפרט הזה מאוחר יותר. [B]שימו לב שכאשר אתם מזמינים כרטיסים השם של מקבל הכרטיס חייב להיות זהה לשמו של האדם שמופיע בהזמנה של בית המלון.[/B] שני האתרים האלה גם מקבלים כרטיסי אשראי שקליים רגילים.

בעת ההזמנה בentradasmadrid, אחרי ביצוע התשלום, תקבלו באופן מיידי את אישור ההזמנה למייל שלכם. [B]תדפיסו ותשמרו אותו[/B]. באתר השני, בעת ביצוע התשלום תקבלו מספר שהוא בעצם מספר של העסקה הפיננסית בין חברת האשראי לבין הבנק. זה עדיין לא אישור ההזמנה. את האישור אתם אמורים לקבל גם למייל, אבל להבדיל מהאתר הראשון, זה לוקח להם כמה שעות. אם אין לכם סבלנות אתם יכולים לכתוב להם מייל באנגלית לכתובת המצוינת באתר, לציין את מספר עסקת האשראי ולבקש אישר הזמנה. הם עונים די מהר. מה קורה אם לא קיבלתם אישור הזמנה-מספר העסקה?[B] לא למהר לבצע תשלום עוד פעם[/B]. למרות שבדרך כלל זה אומר שהעסקה לא בוצעה, עדיין שווה להמתין יום אחד ולעשות שני דברים: ליצור קשר עם חברת האשראי ולוודא שלא חוייבתם, וגם לכתוב מייל לסוכן כדי לוודא שלא חוייבתם. רק אחרי שאתם בטוחים שהכרטיס שלכם לא חויב תנסו לבצע את העסקה פעם נוספת. בעלי כרטיסי ישראכרט\מאסטרקארד, שימו לב שיתכן ותהיה לכם בעיה; לפחות בעבר היו בעיות עם הכרטיסים האלה בספרד. בדרך כלל אין בעיה עם ויזה.

[U][B]תחבורה
[/B][/U]
אם תבחרו מלון במרכז העיר לרוב תלכו ברגל, אך בכל זאת מדי פעם תצטרכו להשתמש בתחבורה הציבורית, כשלרוב תשתמשו ברכבת תחתית. מחיר לכרטיס בודד הוא 1.5 יורו, כרטיסיה ל-10 נסיעות עולה 12.5 יורו. האם כדאי לקנות כרטיסייה? זה תלוי כמובן כמה זמן אתם מתכוונים להיות במדריד וכמה תשתמשו במטרו. שימו לב שהנסיעה ממרכז מדריד לנמל התעופה (לא משנה אם מטרמינל 3 או 4) מצריכה כרטיס אחר שעולה 6 יורו. אפשר להוריד בגוגל את המפה של הרכבת התחתית של מדריד. אם לא עשיתם את זה לא נורא, תוכלו לקבל אחת גם אצל הדיילים של הרכבת בכניסה לתחנת הרכבת בבראחס. הם גם יסבירו לכם מהו מסלול הנוח והמהיר ביותר.

[U][B]אוכל
[/B][/U]
למי שלא שומר כשרות מדריד מציעה שפע של הזדמנויות לאכול במחירים שפויים.
נתחיל מארוחת הבוקר. אם בחרתם להזמין מלון ללא ארוחת בוקר, לא נורא. יש אופציות רבות לאכול ארוחת בוקר בחוץ. שימו לב שמבחינת הספרדים ארוחת בוקר זה טוסט\צנים\פרוסה עם ריבה וקפה. את זה תוכלו למצוא במחיר של 1.5-2.5 יורו, תלוי מקום. אם אתם רוצים טוסט עם גבינה או איזה סדנביץ’ בשרי+קפה זה יעלה לכם בין 2 ל 4.5 יורו.
ארוחות צהריים במדריד מוגשות בין השעות 12:00-15:00/16:00. בימי חול תוכלו ליהנות ממה שנקרא Menú del día, שזו בעצם ארוחה עסקית. מחיר הארוחה נע בין 10 ל-18 יורו. המחיר לא אומר שום דבר לגבי טיב האוכל ומהווה יותר פונקציה של מיקום מאשר איכות או טעם. מחיר ממוצע של ארוחת צהרים טובה הוא 12-13 יורו. שימו לב שחוץ מרשתות זולות כמו vips לדוגמא ורשתות זרות כמו מקדונלדס, המסעדות נסגרות בין השעות 16:00-19:00/20:00.

ארוחת ערב זה עניין מאוד מגוון ותלוי רצון. אם אתם רוצים לנשנש משהו תוך כדי שתיית בירות, לכו לטאפאס בר, תזמינו כמו מנות ותתחלקו. לא יקר ודי נחמד. אם אתם מעוניינים בארוחת ערב של ממש המחירים נעים בין 20 יורו לאין סוף, תלוי בתאבון\רצון\עומק הכיס. מחיר ממוצע לארוחת ערב סבירה נע בין 30-35 יורו. אפשר כמובן להוזיל משמעותית את ההוצאות אם תחליטו פשוט לקנות אוכל בסופר, אך במרכז התיירותי של מדריד אין הרבה סופרים. יש מינימרקטים שלוקח זמן למצוא אותם, פשוט תשאלו את פקידי הקבלה במלון. בכל מקרה, צמוד לפוארטה דל סול יש סופרמרקט ענק של El Corte Inglés. לא מדובר בסופר זול אך עדיין לקנות שם אוכל יעלה לכם הרבה פחות מאשר לאכול רק במסעדות. חוץ מזה שכמו בכל סופר, יש שם מבצעים. כמובן שאלכוהול שווה מאוד לקנות שם וגם מים. בקבוק מים 1.5 ליטר יעלה לכם 70-90 סנט, כאשר בקבוק מים קטן בבית קפה יעלה לכם 2.5 יורו.

[U][B]בילויים[/B][/U]

מדריד מציעה שפע של חוויות תרבותיות שונות ומשונות. אם אתם בקטע של מוזיאונים, שימו לב שרובם מאפשרים כניסה חינם שעתיים לפני הסגירה. זאת אומרת שאם המוזיאון נסגר בשעה 20:00, תוכלו להיכנס חינם בשעה 18:00. חשוב שתזכרו שרוב המוזיאונים סגורים בימי שני. למידע נוסף לגבי המוזיאונים תפנו לאתרים: http://www.gomadrid.com/ ו-http://www.tripadvisor.com/ShowForum…26-Madrid.html. בכלל, האתר tripadvisor הוא החבר הכי טוב שלכם. תמצאו שם שפע עצום של מידע חשוב ורלוונטי בכל נושא אפשרי, וכמובן תוכלו לשאול שאלות. ככל שתהיו יותר ממוקדים, כך תקבלו תשובה יותר מדויקת. לדוגמא: אם אתם רוצים ללכת למועדון לילה, תציינו בשאלה את הגיל שלכם, את ההעדפה המוזיקלית שלכם וכמה אתם מוכנים להוציא על הבילוי.

אני ממליצה בחום ללכת להופעה של פלאמנקו. גם אם אין לכם מושג במה מדובר זאת תהיה חוויה עבורכם. אני ממליצה על שני מקומות: http://www.casapatas.com/ בעדיפות ראשונה, ולאחר מכן על http://cardamomo.es/. מחיר הופעה נע בין 34-31 יורו לאדם וכולל משקה ראשון. חובה להזמין מקומות מראש. שני המקומות מציעים גם ארוחת ערב, אך זה לא מומלץ. אוכל די סטנדרטי במחיר מופרז.
בנוסף, לאוהבי בילוי סולידי ונעים: http://www.cafecentralmadrid.com/ - הופעות בלוז וג’אז באווירה נעימה מאוד, וגם אוכל נחמד. מחיר ההופעה 31 הוא יורו ויש להזמין מקומות מראש.

[U][B]ביקור בסנטיאגו ברנבאו[/B][/U]

אין שום סיבה שבעולם לקנות מראש כרטיס לסיור בברנבאו. המקום פתוח בין השעות 10:00-19:00 ובימי ראשון בין השעות 10:30-18:30.[B] חשוב מאוד[/B]: תוותרו על הביקור באצטדיון ביום המשחק, כי בימים אלה אין גישה לחדרי ההלבשה וגם לא תוכלו לעבור במנהרת השחקנים ולרדת למגרש עצמו. וכן, החל מהעונה הקודמת גם חדר ההלבשה של הקבוצה פתוח לקהל. הכרטיס עולה 16 יורו. לבעלי כרטיס מדרידיסטה 11.5 יורו. אם אתם רוצים לממש את ההנחה אתם חייבים לבוא מצויידים בכרטיס ודרכון מכיוון שההנחה היא אישית.

[U][B]החנות בברנבאו[/B][/U]

החנות בברנבאו היא ענקית ומציעה שפע של מוצרים שקשורים לריאל מדריד וכנ"ל מוצרים שונים ומשונים של אדידס. [B]המחירים יקרים[/B]. אם מישהו חושב שבחנות המחירים יותר זולים מאשר באתר הוא טועה. מה שכן, יש שם כל מיני מוצרי אאוטלט של אדידס שיכולים להיות במחירים אטרקטיביים. כרטיס של מדרידיסטה נותן הנחה של 5% וגם כאן נדרש דרכון על מנת לממש את ההנחה.

[U][B]הביקור בוולדבבאס[/B][/U]

מי שרוצה לבקר בוולדבבאס בתקווה לראות שחקנים שמגיעים לאימונים צריך [B]קודם כל לברר מהן שעות האימון ביום הרלוונטי[/B]. בשביל זה יש להיכנס לאתר של מדריד בספרדית. בצד ימין למעלה יש חלון בו רשום PRÓXIMOS PARTIDOS, מתחת לזה רשום primero equipo ומתחת לזה יש חלון בו רשום Entrenamientos. כנסו פנימה ותראו באיזה יום ושעה יתקיים האימון. יש להגיע לרוטונדה של ולדבבאס בערך שעתיים עד שעה וחצי לפני האימון ופשוט להמתין. תחנת רכבת התחתית הקרובה ביותר היא Campo de las Naciones (línea 8). משם הולכים ברגל או לוקחים מונית.
תוכלו להיעזר באתר הזה: www.furiavalkyria.com/guia-para-llegar-a-valdebebas

[B][U]יום המשחק[/U][/B]

מומלץ להגיע למשחק שעתיים לפני תחילתו. ככה יהיה לכם זמן להסתובב, לספוג את האווירה, לשתות משהו, לקנות כמה שטויות וכמובן, איך לא, לקבל את פניה של הקבוצה – חוויה מדהימה בפני עצמה.
כמובן שאסור להכניס לאצטדיון משקאות אלכוהוליים, בקבוקי זכוכית ובקבוקי פלסטיק גדולים. בקבוקי פלסטיק קטנים מותרים אך תצטרכו לפתוח אותם בכניסה ולמסור את הפקק לשומרים. כדי לא להסתובב אחר כך שעתיים עם בקבוק פתוח, תפתחו את הבקבוק מראש ותחביאו את הפקק בכיסים. בדרך כלל זה עובד מצוין.
השילוט בברנבאו מאוד ברור. בכל מקרה, אם תתקשו למצוא את מקומכם תבקשו עזרה מהדיילים\השומרים. רובם יודעים להגיד כמה מילים באנגלית (להבדיל מ90% מהספרדים) ויכוונו אתכם. [B]אם אין ברשותכם כרטיסייה של הרכבת תחתית, בנסיעה לברנבאו ריכשו כרטיס הלוך וחזור[/B], זה יחסוך לכם הרבה זמן בדרך חזרה.

סעו, תיהנו ותחזרו עם הניצחון!

הגרלת שלב הבתים בליגת האלופות:: דורטמונד, טוטנהאם ואפועל. דעתכם?
מחזור 33 :: מפספסים ומפסידים בקלאסיקו 2-3 בדקה ה-92. ראמוס שוב מורחק
(sportneto) #2

אם ישנם אנשים צעירים שטסים לדרבי ומעוניינים לטייל ביחד במדריד באותו שבוע ולפני המשחק, אשמח אם ישאירו מייל בהודעה פרטית.

(Avi10ada) #3

שלום לכולם אני אוהד יובנטוס ואני רוצה לטוס למדריד ולמשחק של ריאל יובנטוס השאלה שלי היא כזאת, האם יש אפשרות לקנות כרטיסים למשחק לצד של הקבוצה האורחת , ואם לא האם אני יכול להגיע לאיצטדיון אם חולצה של יובנטוס בלי פחד?
תודה

(la estrella blanca) #4

אם אתה רוצה לשבת יחד עם אוהדי יובה ,אתה צריך לחפש אופציה לרכוש כרטיס דרך סוכן איטלקי או אחר שמוכר לאוהדי יובה. תבדוק בגוגל, בטוח שתמצא. לגבי השאלה השנייה. אף אחד לא יכול להבטיח לך שלא תתקל במישהו אלים , אבל כן, אפשר להגיע לברנבאו עם החולצה שם יובה ולצפות במשחק בשקט וזאת בתנאי שתתנהג בצורה הגיונית וסבירה (:.

(Tim_Duncan) #5

הזמנתי הרגע 2 כרטיסים למשחק מול מלאגה דרך מדריד טיקטס, כרטיס ויזה

קיבלתי שגיאה אבל רשום שכן יש לי מספר הזמנה וכו’

מה אני עושה? בינתיים שלחתם להם מייל

(ofek67) #6

[QUOTE=Avi10ada;1458575]שלום לכולם אני אוהד יובנטוס ואני רוצה לטוס למדריד ולמשחק של ריאל יובנטוס השאלה שלי היא כזאת, האם יש אפשרות לקנות כרטיסים למשחק לצד של הקבוצה האורחת , ואם לא האם אני יכול להגיע לאיצטדיון אם חולצה של יובנטוס בלי פחד?
תודה[/QUOTE]

בלי פחד אתה יכול להגיע…שמע זה משחק עם אווירה מטורפת ובכללי אם אתה אוהד יובנטוס מאוד מומלץ שתשב ביציע שלהם…אבל-וזה אבל די גדול,אל תשכח שמקצים ליובנטוס מספר מצומצם של כרטיסים שמן הסתם למנויים שלהם תיהיה העדיפות ככה שגם דרך סוכן איטלקי אני לא מאמין שתצליח להשיג.
אם יש לך את האופציה למקום טוב במשחק הזה אז לך על זה כי זו חוויה

(Efm89) #7

[B]Tim_Duncan[/B], דבר עם הבנק שלך, יכול להיות שהם יפנו אותך לחברת אשראי. זה קרה לי בפעם הראשונה שהזמנתי מmadridtickets.net, הבעיה הייתה שהחברת אשראי חסמה לי את האפשרות להזמין באינטרנט מעל סכום מסוים, ובפעולה פשוטה שיחררו את החסימה הזו.

(Avi10ada) #8

[QUOTE=ofek67;1459270]בלי פחד אתה יכול להגיע…שמע זה משחק עם אווירה מטורפת ובכללי אם אתה אוהד יובנטוס מאוד מומלץ שתשב ביציע שלהם…אבל-וזה אבל די גדול,אל תשכח שמקצים ליובנטוס מספר מצומצם של כרטיסים שמן הסתם למנויים שלהם תיהיה העדיפות ככה שגם דרך סוכן איטלקי אני לא מאמין שתצליח להשיג.
אם יש לך את האופציה למקום טוב במשחק הזה אז לך על זה כי זו חוויה[/QUOTE]

אני חבר מועדון של יובנטוס אבל גם אם כרטיס חבר כרטיס ליציעה של יובנטוס עולה 300 יורו לכרטיס וזה כבר ממש גדול אלי אז אני יושב בסוף בצד של מדריד תודה בכול אופן . עכשיו נשאר רק לחקות למשחק שיהיה בהצלחה לשתי הקבוצות ו Forza juve!!

(Noam Moskovich) #9

בנוגע לאתר entradasmadrid
איך משלמים ? מומלץ להזמין דרכו גם לקלאקסיו בקאמפ נואו ? (אם כן , איך אני אקבל את הכרטיסים בברצלונה ?)
ושאלה אחרונה, מה זה “SPECIAL PROMOTION (4 PAX)CAT 2” ?

תודה רבה לעוזרים, חג שמח ושנה טובה !

(Número_Siete) #11

איך אפשר לדעת באיזה מן המשחקים יהיה תצוגת טיפו מרשימה בשביל ללכת לאחד מהשחקים האלה? - כמובן לא רק בשביל זה,אבל זה יוסיף המון לאוירה…

(sportneto) #12

שלום, האם ביום שישי בצהריים הסיור המלא (הרגיל) פתוח באופן מלא ? (הכוונה ליום לפני המשחק מול אתלטיקו) , איך אפשר לוודא זאת

(la estrella blanca) #13

יום לפני המשחק יש סיור מלא

(sportneto) #14

על פי תחזית שבת הבאה צפוי גשם שוטף וסערה בשעות המשחק בדרבי.

מה עושים? האם ההנאה וחלום בברנבאו נגוז? והחווייה נפגעת קשות?(וגם התמונות)

תודה

(razmi) #15

שלום חברים,

אח שלי ואני רוצים לקחת את אבא שלנו למשחק מול יובנטוס בברנבאו. זו פעם ראשונה שאבא שלנו יוצא מגבולות המדינה ובתור ילדים ששמעו על די סטאפנו (גדול השחקנים אי פעם על פי אבינו) ומעלליו בריאל, אנו לא רוצים שיהיו נפילות בחוויה.

בעקבות הפוסט של טניה ועוד חיפושים באינטרנט, העליתי שתי אפשרויות: האחת, להרכיב חבילה בעצמי עם טיסות של חברת וואלינג (קונקשן בברצלונה), או השנייה, דרך אתר ביגסו (bigso.co.il). רציתי לדעת האם מישהו אי פעם הזמין דרך האתר הזה או אולי מכיר מישהו שכן, מכיוון שהעלויות בין האופציות הן די דומות כאשר אפילו החבילה דרך האתר הישראלי נמוכה יותר… אישית, אנו מעדיפים לסגור הכל מראש כבר בארץ אז אשמח לשמוע על ניסיון חיובי של הזמנות דרך ביגסו.

תודה מראש,
רז.

(talth1) #16

אוהדי ריאל יקרים

משחק ליגת האלופות מול יובה ב 23/10
סופר קלאסיקובברצונה ב26/10

לפני שאני מזמין כרטיסים למשחק מו יובה
האם לדעתכם ישחק הסגל הבכיר של ריאל במשחק הזה או ישמרו כוחות לקלאסיקו

המחשבה להגיע, להשקיע בלי לראות את עיקר העיקרים מטריד אותי

מה דעתכם/ן

(SRamos) #17

ברוך הבא לפורום, ממליץ לך לקרוא את החוקים, אסור לפתוח ת’רדים סתמיים כאלה כי יש ת’רדיםכלללים לכל נושא.
בנוגע לשאלה שלך, אף אחד לא נביא אבל אני מניח שריאל לא תרשה לעצמה לזלזל במשחק כזה ותעלה עם הרכב חזק, אך עם רוטציה מסויימת. במקומך הייתי נוסע לקלאסיקו מלכחילה אם כבר, תהנה הרבה הרבה יותר.

(Zinedine Zidane El Blanco) #18

חברים,

יש לי טיסה ממדריד לארץ ב- 26 לאוקטובר (ביום המשחק של הקלאסיקו) הטיסה ב- 23:00 ואני אגיע למדריד ב- 07:00
יש בארים / פאבים מומלצים לאוהדי ריאל במדריד כדי לצפות בקלאסיקו ? (עדיף קרוב לשדה)
האם הסיור בברנאביו יהיה פתוח ביום המשחק ?

(Ohad182) #19

קראתי את כל האשכול אך בכל זאת יש לי כמה שאלות:
אני טס למשחק נגד יובה , ונשאר שם יומיים אחר כך.
האם יום אחרי המשחק הסיור בברנבאו יהיה מלא כולל חדרי ההלבשה והדשא?
ובקשר לביקור באימון של הקבוצה - נכנסתי לאתר אך לא הבנתי מה סגור לתקשורת ומה לא , והאם יש מידע על אימון שהוא לא האימון הכי קרוב? כדי שאוכל לתכנן טוב יותר את הטיול?

(Zizou) #20

[QUOTE=Ohad182;1473901]האם יום אחרי המשחק הסיור בברנבאו יהיה מלא כולל חדרי ההלבשה והדשא?[/QUOTE]

כן. זה רק טעימה מהדשא, כולל רק את האזור של ספסלי שתי הקבוצות.

ובקשר לביקור באימון של הקבוצה - נכנסתי לאתר אך לא הבנתי מה סגור לתקשורת ומה לא , והאם יש מידע על אימון שהוא לא האימון הכי קרוב? כדי שאוכל לתכנן טוב יותר את הטיול

אני לא חושב שזה רלוונטי עבורך אם האימון פתוח/סגור לתקשורת. שכן כך או כך תוכל לתפוס את השחקנים לפני או אחרי האימון (עדיף לפני, תגיע אפילו שעה וחצי לפני השעה הרשומה). עד כמה שידוע לי אין מידע באתר הרשמי על אימונים אחרים, רק על האימון הקרוב ביותר.

(Ohad182) #21

תודה רבה על התשובות. אך עוד שאלה קטנה - במידה ובאמת אחכה לשחקנים לפני האימון. מה הסיכוי שבאמת אקבל כמה תמונות? הם נוהגים לעשות זאת?