המדריך למטייל במדריד :: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ריאל-מדריד

(Rosh) #313

היי
אני מתכנן לטוס לקלאסיקו הקרוב ואני רוצה להזמין כרטיסים עצמאית (כנראה מMadrid Tickets) אבל לא מצאתי תשובה לשאלה שלי.
אני מתכנן להזמין 2 כרטיסים, איך אני יכול לוודא או לגרום לזה שהישיבה תהיה אחד ליד השני ? חיפשתי גם ב-FAQ של האתר ולא הייתה תשובה.
בנוסף, אם כבר אני מפרסם פה פוסט - רציתי לדעת אם אתם מכירים אתרים עם מחירים אטרקטיביים למקומות יחסית טובים כמו השורות לאורך המגרש בקטגוריות הנמוכות. (שיותר קרובות לדשא). כרגע לפי מה שראיתי המחיר נע באיזור ה-3000 ש"ח לכרטיס.
תודה מרשא :slight_smile:

(yaniv7) #314

שלום וערב טוב

התמזל מזלי ובתאריכים 8-13 במרץ אשהה במדריד כמובן מטרת הנסיעה הייתה בכלל למשחק (אומנם “משחק קטן” נגד ריאל בטיס אבל בטוח שאהנה) בנוסף ארצה לצפות גם במשחק של קבוצת הכדורסל של המועדון (הכוכב האדום ביורוליג) ובסיור בברנבאו. הבנתי שלסיור אין לי צורך לדאוג לכרטיסים מראש פשוט באותו היום אוכל לקנות את הכרטיס בקופה ואכנס. הבעיה היא בקשר למשחקים מכיוון שאני רוצה לשבת בשורות אטרקטיביות גם בכדורגל וגם בכדורסל אני מעדיף לרכוש מראש את הכרטיסים כבר עכשיו (לכדורסל לפחות הכדורגל הבנתי שיוצא שבוע לפני המשחק) אבל שאני נכנס לאתר אני מקבל שגיאה “Bad Gateway 502” ולמרות שניסתי גם דרך דפדפנים אחרים וגם דרך מכשיר נייד שגולש על רשת שונה זה לא עזר.
אומנם אני לא יודע אם ה המקום לשאול אשמח אם מישהו יוכל לנסות לסייע. במקרה שלא אצליח ארצה לדעת האם לדעתכם אוכל לקנות בקלות באותו היום (או יום לפני מכיוון שאשהה במלון במסוך למגרש)

(Efm89) #315

ל Rosh:
אין משחק שאי אפשר לקנות אליו כרטיסים באתר הרשמי של ריאל. קניתי משם גם לקלאסיקו, גם לחצי גמר צ’מפיונס. העניין הוא שצריך סבלנות (כרטיסים מהאתר אפשר לקנות רק בימים האחרונים לפני המשחק). בד"כ מתפנים גם כרטיסים במקומות טובים.
אם בכל זאת אתה הולך על madrid-tickets, שלח להם מייל ותשאל אותם (הם קצת עילגים באנגלית, אבל הם יענו לך).

ל Yaniv 7:
בהחלט תוכל לקנות כרטיסים למקומות טובים גם ביום המשחק נגד בטיס.

(yaniv7) #316

האם מישהו שהיה בסיור באיצטדיון או במשחק יודע אם יהיו בעיות להכניס מצלמה?

(Efm89) #317

אין בעיה להכניס מצלמה.

מה מחיר ממוצע של כרטיס בקופת האיצטדיון?

(Efm89) #319

כרטיס למשחק (משחקי ליגה) נע בין 30 יורו ל150, תלוי במקום שבו יושבים. צ’מפיונס קצת יותר (בין 40 ל200 פחות או יותר).

היי,אני טס לדרבי מול אתלטיקו בפסח ורציתי לדעת האם יש צעדות לפני המשחק לכיוון האצטדיון?
האם האוהדים יושבים בפאבים לפני ושרים שירים?ואם כן,איפה?

תודה

(Efm89) #321

בערך שעתיים וחצי לפני המשחק האוהדים כבר נמצאים בשדרה שליד האצטדיון. יש שם כמה פאבים (ביניהם El 7 Blanco). האוהדים שרים, זורקים חזיזים ומדליקים אבוקות. בערך שעה לפני המשחק האוטובוס של השחקנים מגיע, כל האוהדים יהיו שם. לא תוכל לפספס את זה.

מבחינת צעדות, אני משער שארגוני אוהדים מסוימים מגיעים ברגל אבל רוב הקהל מגיע במטרו.

(Blanco777) #323

מספר שאלות בנוגע להזמנה באתר הרשמי:
כפי שרשמו פה כבר, האתר שולח לGATEWAY ERROR 502, אבל בעזרת דפדפן TOR הצלחתי להתקדם לכדי הזמנה.
אשמח לדעת אם מישהו פה התנסה בהזמנה בצורה כזאת והצליח בתהליך.

בעת הזמנת כרטיסים באתר הרשמי, ישנה אפשרות לאיסוף מקופות הברנבאו ביום המשחק?
אם כן, עד כמה זה מומלץ, והאם עדיף (ואפשרי) שישלחו את הכרטיסים למלון.

תודה.

(Efm89) #324

אני לא זוכר אם יש אפשרות לאיסוף מהקופות, אבל יש אפשרות הרבה יותר טובה ומומלצת והיא להדפיס את הכרטיס שאתה מקבל למייל. עשיתי את זה מספר פעמים ולא היו בעיות.

(orelh94) #325

מישהו שהזמין מmadrid tickets או בכלל שיכול לעזור לי בכללי.
אני וחבר מתכננים לטוס לבאיירן ואז לקלאסיקו, עכשיו אנחנו רוצים כל אחד להזמין מהכ.א שלו, השאלה אם נעשה בהזמנה נפרדת עדיין נוכל לשבת יחד או שזו תהיה בעיה?

(El Maestro) #326

אני הזמנתי משם לפני שנה. אם אני זוכר נכון אתה בוחר רק “קטגוריה” ביציע ואין אפשרות לבחור מקום ספציפי.
אם זה היה משחק ליגה סטנדרטי (כמו שהיה לי ב-7-1 על סלטה שהברנבאו לא היה מלא), הייתי אומר לך שתקנו כרטיסים לאותה קטגוריה ובזמן אמת תוכלו לשבת אחד ליד השני.

אבל בגלל שזה לא המקרה, אני מציע שכל אחד ישלם על משחק :wink:

(Blanco777) #327

נסעתי לדרבי בעונה שעברה, והזמנתי 2 כרטיסים מ MADRID-TICKETS.NET, מכרטיס אשראי אחד.
קיבלנו 2 כיסאות במרחק של 5 מושבים בניהם. למזלי הרב בשורה שלנו היה אדם שדובר ספרדית ואנגלית שוטפת ויכל להסביר לזקנים המקומיים על הבעיה ולבקש מהם לזוז מושב אחד הצידה (אחרי 10 דקות שכנוע). בלעדיו ככל הנראה היה נגזר עלינו לשבת בנפרד.

מה שאני בא לומר, זה שהאתר הזה לא יכול להתחייב לישיבה אחד ליד השני במשחקים הגדולים, בטח ובטח בהזמנה נפרדת.

אתר שכן מתחייב לישיבה יחדיו הוא VIVAGO. אמנם יקר יותר, אך לטענתם הישיבה היא בצמד.

(orelh94) #328

כבר הזמנתי משם, אקווה שיהיה בסדר ושיעבור בשלום.

(Goalkeeper) #329

היי אני נוחת במינכן ב11 לאפריל, ואני ממש רוצה ללכת למשחק נגד באיירן, מישהו יודע אולי איך אני יכול להשיג כרטיסים?
לא אכפת לי יציע של באיירן או ביציע של ריאל, יש לי תקציב של עד 450 יורו. אם יש מישהו שמכיר דרכים להשיג כרטיסים אשמח שתעזרו לי

(Blanco777) #330

חברים אני בבעיה לא קטנה, אשמח לעזרה.
אני נוסע השבוע למשחק מול אלאבס עם המשפחה, וזקוק ל5 כרטיסים. חיכיתי עד לפתיחת המכירה באתר הרשמי אך נגמרו הכרטיסים תוך שניות.
באתרים כמו VIAGOGO ודומיו הכרטיסים הכי זולים מגיעים ל500 שקל, שזה מעל ומעבר.

מישהו שיש לו ניסיון עם רכישה בקופות האיצטדיון? כמה ריאלי לקוות שישארו כרטיסים? (עדיפות לצמודים)

מישהו מכיר אתרי כרטיסים זולים אחרים, שמתחייבים לישיבה בקבוצות של שלושה אנשים?

תודה.

(Merengue) #331

מצטרף לבקשה, אני גם טס למשחק הזה עם עוד חבר.

(whykds) #332

לא חושב שאפשר למצוא כרטיסים של אחד ליד השני בלי לשלם הרבה מאד

אני יש לי כרטסים למשחק מול אלאבס בתאריך 2.4 … ויש מחירים פחות אצלי אבל תלוי איפה אתם רוצים לשבת ? מתחיל מ 350 שיקל ואני לא מתחייב שתשבו 3 ביחד כי יש לי כרטיסים בודדים .אולי אני יכול להשיג 3 ביחד אבל הnחיר יעלה .