המדריך למטייל במדריד :: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ריאל-מדריד

(dankat) #375

אתה יכול לשלוח לי את המספר שלך בה"פ, נדבר דרך הוואטסאפ

(dkaro) #376

חבר שלי אוהד חובה וקנה כרטיס ביציע אוהדי ריאל. יש כאן מישהו אם כרטיס ביציע יובה שרוצה להחליף?

(saharsacc) #377

רוצה לסוע לסופר קאפ בברצלונה ב12\13 לאוגוסט. מישהו כאן קנה לאחרונה כרטיסים למשחק בספרד והיה מרוצה מהמחיר והשירות ומעוניין לחלוק איתי את שם הספק? ראיתי את האתרים בתחילת התרד אבל אחד מהם עדיין לא מוכר כרטיסים לעונה הבאה והתגובה כבר די ישנה

(orelh94) #378

madrid-tickets. אחלה שירות, כרטיסים בזמן, דואגים שתהיה מרוצה ושהכל עובר חלק. בקרוב אני מאמין שיפרסמו כרטיסים. קניתי מהם גם לבאיירן וגם לקלאסיקו שהיו סמוכים זה לזה ולא הייתה לי שום בעיה, לא מבחינת תזמון הכרטיסים, המחיר היה מצויין וגם דאגו שהמושבים יהיו צמודים זה לזה.

(saharsacc) #379

כן, הם ה"פייברוטים" שלי. יש להם את המחיר הכי זול שמצאתי עד כה. אם אני קונה מהם 2 כרטיסים הם מתחייבים שהם יהיו אחד ליד השני, כן?

(orelh94) #380

אף אחד לא מתחייב למעט viagogo עפ’'י מה שידוע לי. הם משתדלים כמה שאפשר אבל לי אישית לא הייתה בעיה כלשהי.

(saharsacc) #381

סבבה, תודה

(WannaBeRaul) #382

אהלן חברים לאור ההגרלת משחקים שהייתה אתול כמה שאלות :
מתי בערך תיפתח המכירה של כרטיסים ב madrid ticketd ו entradas madrid למשחקים באיזור ספטמבר ?
280 יורו לשני כרטיסים צמודים במקום הכי גרוע למשחק מול לבאנטה זה מחיר שחיטה נכון? ( דרך viagogo ומקבלים e ticket)

(Efm89) #383

בשבוע-שבועיים הקרובים יפתחו כרטיסים למשחקי הבית של החודשים הקרובים ב Madrid-Tickets.net.
אכן מחיר שחיטה, למשחק מול לבאנטה תוכל לקנות מהאתר הרשמי של ריאל ואפילו בקופות ביום המשחק ב30-40 יורו לקטגוריות הפחות טובות, 140 יורו ישימו אותך במקומות כמעט הכי טובים באצטדיון.

(Mushi7) #384

מחפש פרטנרים לקלאסיקו ב20/12 (רק למשחק לא לנסיעה)

(7Number7) #385

כרטיס בודד ללבאנטה במקום גרוע ב140 יורו?! בסביבות 150 יורו אתה יושב לאורך המגרש במקום מצויין… תקנה ממקום אחר.

(WannaBeRaul) #386

בסוף קניתי ב 150 יורו למקום הכי טוב באצטדיון(VIP)… עדיין מרגיש עקיצה כשזה מגיע למשחק מול לבאנטה אבל לא רציתי לקחת סיכונים.

(dankat) #387

אני טס עם עוד 3 חברים לקלאסיקו, השאלה אם זה איכשהו עוזר לך.

(Mushi7) #388

תודה, כבר הזמנתי לאמצע המגרש טבעת תחתונה

(Real Moudrid ツ) #389

שלום לכל חברי הפורום!!
איזה תקופה נפלאה להיות אוהד ריאל,אני וחברה שלי ,אשתי לעתיד.
טסים בשבוע הבא למשחק הגומלין במדריד לקלסיקו הראשון שלי אי פעם שאצפה בברנבאו.
שאלתי היא-איפה קונים חולצות מזויפות בזול באזור האצטדיון?
מה אתם ממליצים ללכת מהנסיון שלכם באזור מדריד?
מקומות של אוכל פאבים מועודנים? תודה!

(ivgiland) #390

קודם כל תהנו! מקווה שתזכו לראות הנפה לבנה.
לגבי שאלתך, יש אפשרות לקנות מקייסים שחורי עור שמוכרים סחורה גנובה וזיופים (ברמה מאוד גבוהה כמעט ולא הבדלתי בין זה למקור), התמכור יהיה 20 אירו, אם תהיה אסרטיבי תוכל להוריד ל10 אירו. תמצא אותם פורסים סחורה בדרך כלל בשעות הערב במטרו או בגראן וייה. אני בתחילת העונה קניתי שני חולצות של העונה שעברה בית וחוץ ב20 אירו. לגבי מזון לא אמליץ לך כי אני מוגבל בחול מבחינת כשרות :sweat_smile:

(Real Moudrid ツ) #391

תודה רבה!!
אני בדרכי לשדה תעופה,כמה חבל שרונאלדו הורחק
יש למישהו מושג אם יהיו חגיגות ברחבי העיר?
בסיבלס יעשו כמו בליגת אלופות? או אליפות?
תודה!

(Elior Shay) #392

אני נמצא במדריד ב 13/9 זה נגד ניקוסיה, אשמח לשמוע המלצות איפה באיזה דרך כדאי לקנות כרטיסים למשחק…לא צריך חבילה כי כבר יש לי טיסה ומלון

קניתי טיסה ללרנקה (ממש בזול) יחד עם חבר.
השאלה היא מהיכן ניתן לקנות כרטיס למשחק נגד אפועל?
אשמח אם מישהו שהתנסה בזה יוכל לעזור לי

(bixente) #394

שלום לכולם
חבר שלי רוצה לטוס למשחקים של ריאל בברנבאו נגד סביליה ודורטמונד בדצמבר.
במדריד טיקטס ראיתי שהמחירים מתחילים מ100 יורו (נגד סביליה) ו120 יורו (דורטמונד) שזה נראה לי קצת יקר לטבעת עליונה מאחורי השער.
יש המלצות לאתרי כרטיסים אחרים ?
תודה רבה