המדריך למטייל במדריד :: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ריאל-מדריד

(whykds) #395

למשחק נגד סביליה אפשרי לקנות באתר/ביום המשחק בקופות.
נגד דורטמונד כנראה ויהיה קשה יותר, אבל יתכן מאד ועדיף להמתין קצת עד שתתחיל המכירה ויפתח שוק.
כדאי לעשות כרטיס מדרידיסטה, ואז אפשר לקנות כרטיס יום לפני כולם.

(imblue) #396

קצת אופטופיק, אבל מקווה שיסלחו לי:
למישהו יצא להתנסות בעישון קנאביס במדריד? אם זה עובד כמו בברצלונה עם מועדונים וכו’?

(whykds) #397

כן. לא בעיה

(bixente) #398

שלום לכולם. חבר שלי יטוס בדצמבר למדריד , כדי לראות 2 משחקים : דורטמונד וסביליה.
הוא מגיע ביום שלישי בערב למדריד, ברביעי המשחק נגד דורטמונד. ואז ביום שבת יהיה המשחק נגד סביליה.
מתי הזמן הכי טוב ללכת לסיור ? באיזה מן הימים יהיה הכי נכון ללכת לסיור כדי להנות ממנו כמה שיותר?
בשלישי אני מניח שהסיור יהיה מצומצם כי זה ערב לפני המשחק. השאלה האם בחמישי (היום שאחרי המשחק ) הוא יוכל להנות מהסיור המלא ?

ו2 שאלות נוספות :

1. איך אפשר לראות אימון של הקבוצה? האם זה דורש תיאום או משהו בסגנון , האם האימון פתוח ? בקיצור אשמח לקצת פרטים ועזרה
  2. מה ההמלצות מבחינת אוכל ? יש מקומות מומלצים ?
    תודה רבה

יש מצב שהמשחק יהיה בראשון בכלל… לא נראה לי שיש מועד סופי מעכשיו למשחקי הליגה

(eyallivnat) #400

מועדי המשחקים המדוייקים מתפרסמים כ 3-4 שבועות לפני המשחק.

(orelh94) #401

אפשר ללכת לסיור מלא כל עוד זה לא ביום של משחק. אני חושב שהלכתי יום או יומיים אחרי. צריך לזכור ולקחת בחשבון ששישי שם זה יום רגיל ולכן גם בשישי הוא יוכל ללכת לסיור מלא.

(Son iKER Casillas) #402

שלום!
הזמנתי שני כרטיסים למשחק מול לבאנטה בשבת הקרובה מהאתר madrid tickets.
הכנסתי כתובת למשלוח כרטיסים אך רציתי לדעת האם יש אפשרות לאסוף את הכרטיסים עצמאית במדריד?
תודה.

(bixente) #403

כן הוא יודע. לכן הוא קבע מועד חזרה ליום שני. תודה

יום לפני המשחק יהיה סיור מלא? אוקיי חשבתי שיום לפני משחק הסיור הוא מצומצם. אוקיי אז אם ככה הוא יוכל ללכת ביום חמישי או שישי לסיור המלא. תודה רבה

ומה עם אוכל ואימונים חבר’ה?
למישהו יש פרטים על איך להכנס לאימון ומה צריך לדעת ?

וכמובן אשמח להמלצות על אוכל כי כשאני הייתי שם לא ממש מצאתי את עצמי פרט לHARD ROCK CAFE :slight_smile:
תודה שוב לכולם

(Blanco777) #404

הכנסת כתובת של המלון בו אתה שוהה? אם כן, הכרטיסים יגיעו יום/יומיים לפני המשחק אל הקבלה במלון. חבל לטרטר את עצמך ולאסוף ידנית את הכרטיסים.

(orelh94) #405

אימונים לא יודע, הייתי בין משחקים והייתה בעיה לגבי זה אז לא נכנסתי לעומק יותר מדי.

אוכל זה אינדיבידואלי. יש את כל הרשתות הגדולות כמובן כמו מקדונלדס, ברגר קינג, KFC וכו’, כמו רשת של פיצות שיש כמעט בכל מקום במדריד. מעבר לכך מדריד מפוצצת במסעדות. אם אתה שומר כשרות יש רק מסעדה אחת נורא יקרה ולא משהו בלשון המעטה.
מבחינת מים תלך לאיזה סופר ותקנה שישייה שתהיה איתך, כי מים שם יותר יקרים מקולה ובירה משום מה.

אם אתה צריך דברים יותר ספציפיים אתה מוזמן לשלוח לי הודעה בפרטי ואני אעזור כמה שאפשר.

(Son iKER Casillas) #406

הכנסתי את הכתובת של המלון, יותר נכון דירה. זו הבעיה שלי, אני שוכר דירה ואין מי שיקבל את הכרטיסים לכן אני רוצה ללכת עצמאית.

משהו נוסף, לא קיבלתי מייל לאחר התשלום אבל כן קיבלתי אישור תשלום. מישהו מכיר את התופעה?

(Ofer Dror) #407

אני רוצה לנסוע לצמד המשחקים של ריאל נגד דורטמונד וסביליה בחודש דצמבר.

1. מישהו מכיר אתר אמין מלבד איסתא שאפשר לקנות ממנו כרטיסים.
  2. אם יש חברה או אתר ספרדי שנמצא בספרד שמוכר כרטיסים למשחקים.
    תודה מראש.

(Igorthecrazy) #408

אז אני מגשים חלום וטס לריאל-טוטנהאם עוד חודש, אין לי איך לתאר את ההתרגשות שלי של להיות במכה של הכדורגל במשחק ליגת אלופות גדול. אני אהיה במדריד שבוע עם אישתי מראשון עד שבת ולמעט המשחק אשמח להמלצות מה לעשות במדריד.

(Michael Scofield) #409

יש הרבה ככרות צבעוניות ומוארות שמאוכלסות כך שהאווירה די נעימה שם, בסמוך לכמה מהן יש מסעדות מעולות והייתי ממליץ לנסות בירות מקומיות, המקומיים די מתלהבים כשמבקשים מהם משהו בסגנון. גם הגן הבוטני חביב מאוד. וכמובן, לך תכיר את הסיבלס…

(eyallivnat) #410

gran via זה הרחוב הראשי,תסתובב בו,יש מסעדות טובות במדריד אם אתה לא שומר על כשרות(טוני רומאס,TGI FRIDAY)

(Igorthecrazy) #411

כשרות זאת לא בעיה, ההריון של אישתי כן. דברים שהם נורא חיים ומאכלי ים היא לא יכולה לאכול אז מסעדות שהן בעיקר זה הן לא אופציה. לכן גם סבב ברים ומסיבות פחות רלוונטי להריון חודש שישי.

(eyallivnat) #412

המסעדות שהמלצתי הן בשריות(צלעות והמבורגרים).תנסה אותם ולא תתאכזב :slight_smile:

(Igorthecrazy) #413

סגור תודה

(פיפיטה) #414

שלום לכולם ,

בסופש של 14 בינואר שזה משחק בית של ריאל נגד ויאריאל אני במדריד. רציתי לשאול מתי אפשר לדעת מה תאריך המשחק, אני רואה שכולם מתוארכים לימי ראשון וברור שלא תמיד זה כך.
שאלה שניה היא האם אפשר להשיג כרטיסים לקראת המשחק או שעדיף להזמין כבר עכשיו מאתר כלשהו? אם כן אשמח להמלצות לגבי אתרים. אני אישית מעדיף לקנות בעצמי אם יש אפשרות.
תודה על העזרה.