המדריך למטייל במדריד :: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ריאל-מדריד

(eil) #191

שלום אני טס למדריד ב4.12 ורוצה ללכת למשחק של ריאל נגד סלטה ויגו, הולך עם חברה שלי ורוצה
מקומות טובים (בין הרחבות)
האם לחכות ולא להזמין כרטיסים מהארץ? וכמה בערך זה אמור לעלות שם? ( הציעו לי בארץ בכמעט 1000 שקל)… ואיפה
קונים אם מישהו יודע… אשמח לתגובה:) תודה

(קרן) #193

אמנם אני לא שיא המבינה בכדורגל, אבל בעלי כן :slight_smile:

ב9.2 הוא יהיה בן 30 אז עשיתי הפתעה קטנה והזמנתי טיסה למדריד עם כרטיסים לריאל סביליה שאמור להתקיים ב4.2 וגם לדרבי שאמור להתקיים ב8.2

מיותר לציין שריאל היא אהבת חייו האמיתית …

ועכשיו, אחרי שהזמנתי את הכל, נכנסתי לאתר של ריאל וראיתי שתאריכי המשחקים טרם אושרו.
ב31.1 או ב 1.2 אמור להיות משחק מול ריאל סוסידאד, ב4.2 מול סביליה וב8.2 דרבי.

חשוב לציין שבאתר של אתלטיקו כבר מופיע תאריך המשחק אבל כתוב שממתין לאישור.

רציתי לשאול אם יש סיכוי שהמשחק של ה4.2 יוקדם ל 3.2 ויש טעם להקדים את הטיסה כבר עכשיו ?

תודה :slight_smile:

קרן.

(Caballero de Blanco) #194

עדיין מוקדם לדעת.

תאריכי המשחקים נקבעים ע"י ההתאחדות באופן סופי רק כשלושה שבועות לפני מועד קיומם.

הייתי ממליץ להקדים את הטיסה כדי להימנע מאי נעימות.

(ליאור גל) #196

שלום, רציתי להתייעץ בנוגע לרכישת כרטיסים:
זו המפה של madrid tickets ורציתי לדעת האם להזמין כרטיס בקטגוריה 1 עדיף לי מאשר לשבת מאחורי השער?
הבדלי המחירים למשחק נגד אספניול הם באזור ה40 יורו לכרטיס ויש סיכוי שאם אני קונה בקטגוריה 1 אני יושב למעלה בפינה.
לעומת זאת לשבת מאחורי השער קרוב לדשא עולה יותר זול. מה עדיף? והאם ישנה אפשרות שירדו המחירים?
או שעדיף שאחכה שתפתח המכירה באתר הרשמי?

(eyallivnat) #197

אין כמו לשבת באמצע המגרש!!
אספניול היא לא כזו קבוצה גדולה ולכן רוב הסיכויים שאם תגיע למגרש יום יומיים לפני המשחק תוכל לקנות כרטיס באיצטדיון עצמו.
רוב הסיכויים שהמחירים לא ירדו.

(eyallivnat) #198

[QUOTE=eil;1587434]שלום אני טס למדריד ב4.12 ורוצה ללכת למשחק של ריאל נגד סלטה ויגו, הולך עם חברה שלי ורוצה
מקומות טובים (בין הרחבות)
האם לחכות ולא להזמין כרטיסים מהארץ? וכמה בערך זה אמור לעלות שם? ( הציעו לי בארץ בכמעט 1000 שקל)… ואיפה
קונים אם מישהו יודע… אשמח לתגובה:) תודה[/QUOTE]
לפי דעתי תחכה ותקנה כרטיסים באיצטדיון עצמו יום יומים לפני המשחק.סלטה היא לא קבוצה גדולה שמביאה הרבה קהל ולפי דעתי לא יהיו לך בעיות של קניית כרטיסים במגרש עצמו.

(Nadavs70) #200

נפרדתי מהחברים בדרום אמריקה ובשלישי בבוקר מגיע למדריד כדי לקנח את הטיול הגדול עם הגומלין נגד אתלטיקו. המשחק הראשון שלי בברנבאו ושל ריאל בכלל, ככה שאפשר להגיד שאני מתרגש מהמעמד… (;
מישהו מגיע למשחק ומחפש שותף להעביר איתו את הזמן המותח במדריד?

(Bliss) #201

אני לא רוצה לנחס כמובן, אבל אין ברירה, הגיע הזמן לדבר על גמר ליגת האלופות. מי מתכנן לנסוע למשחק במידה וריאל תעלה? מישהו כבר קנה כרטיס?

(Ran18) #206

אנשים אתם לא צריכים שום סוכני נסיעות שיקחו לכם עמלות מיותרות!

כנסו לדקה 90 www.daka90.co.il תחפשו טיסה+מלון - ותבצעו הזמנה דרך האינטרנט או הטלפון

כרגע יש טיסה ממש זולה ישירה עם AIR EUROPA בין התאריכים 11.5 עד 15.5 יום שני עד שישי
כולל מלון 2-3 כוכבים המחיר עומד כרגע על 300-350 דולר לבנאדם בלבד!

תוסיפו כרטיס למשחק דרך http://www.entradasmadrid.com/ > אני אישית הזמנתי דרכם בפעם האחרונה שטסתי הביאו לי את הכרטיסים ישירות לבית מלון בתאריך ה CHECK IN כמו שעון שווצרי. יש גם את madrid-tickets.net שגם אומרים שהוא סבבה.

כרגע כרטיס למקום טוב עולה 280 יורו (באזור סקטור 400)- אם אתה מתקמצנים אפשר גם להזמין מאחורי השער (FONDO SUR/NORTH) או למעלה באמצע(סקטור 600 - ממש גבוה) ב180-200 יורו לכרטיס.

זה דיל פצצה.

(snir1400) #207

[QUOTE=Ran18;1613605]אנשים אתם לא צריכים שום סוכני נסיעות שיקחו לכם עמלות מיותרות!

כנסו לדקה 90 www.daka90.co.il תחפשו טיסה+מלון - ותבצעו הזמנה דרך האינטרנט או הטלפון

כרגע יש טיסה ממש זולה ישירה עם AIR EUROPA בין התאריכים 11.5 עד 15.5 יום שני עד שישי
כולל מלון 2-3 כוכבים המחיר עומד כרגע על 300-350 דולר לבנאדם בלבד!

תוסיפו כרטיס למשחק דרך http://www.entradasmadrid.com/ > אני אישית הזמנתי דרכם בפעם האחרונה שטסתי הביאו לי את הכרטיסים ישירות לבית מלון בתאריך ה CHECK IN כמו שעון שווצרי. יש גם את madrid-tickets.net שגם אומרים שהוא סבבה.

כרגע כרטיס למקום טוב עולה 280 יורו (באזור סקטור 400)- אם אתה מתקמצנים אפשר גם להזמין מאחורי השער (FONDO SUR/NORTH) או למעלה באמצע(סקטור 600 - ממש גבוה) ב180-200 יורו לכרטיס.

זה דיל פצצה.[/QUOTE]

איפה ראית? עם אייר אירופה המחיר זה בערך 1300 דולר…
הכי זול שראיתי זה 370 דולר עם טיסה לא ישירה(עצירה באיסטנבול)…

(Natan Naftalayev) #208

[QUOTE=snir1400;1613617]איפה ראית? עם אייר אירופה המחיר זה בערך 1300 דולר…
הכי זול שראיתי זה 370 דולר עם טיסה לא ישירה(עצירה באיסטנבול)…[/QUOTE]
הזמנתי ב http://www.entradasmadrid.com/ כרטיסים לחצי גמר בסקטור 400+ ב280 יורו
בדקתי בבוקינג מלון ל5 ימים בין 800-1200 שח לזוג שזה בסביבות 500 שקל לאדם.
וטיסה דרך http://www.travelist.co.il/ יוצא מחיר 300 דולר לכרטיס טיסה ככה שהכל יוצא בסביבות ה 3000 שקל.

(harozim) #209

[QUOTE=Natan Naftalayev;1613621]הזמנתי ב http://www.entradasmadrid.com/ כרטיסים לחצי גמר בסקטור 400+ ב280 יורו
בדקתי בבוקינג מלון ל5 ימים בין 800-1200 שח לזוג שזה בסביבות 500 שקל לאדם.
וטיסה דרך http://www.travelist.co.il/ יוצא מחיר 300 דולר לכרטיס טיסה ככה שהכל יוצא בסביבות ה 3000 שקל.[/QUOTE]

מברוק.
הזמנתי עכשיו גם.
כרטיסים מאותו אתר (340 יורו לכרטיס), טיסה לברצלונה וחזרה ממדריד…
מישהו התנסה בAIRBNB?

שיהיה בהצלחה

(dankat) #210

[QUOTE=harozim;1613644]מברוק.
הזמנתי עכשיו גם.
כרטיסים מאותו אתר (340 יורו לכרטיס), טיסה לברצלונה וחזרה ממדריד…
מישהו התנסה בAIRBNB?

שיהיה בהצלחה[/QUOTE]

כן, אני.

מעבר לכך שהזמנתי שם דירות בערך 8 פעמים וכולן עברו חלק, סגרתי דרך האתר דירה ל 3 חודשים בברלין (חזרתי משם ממש עכשיו). מדהים, חוסך כסף (ולא מעט!), אם אתה בקטע של לחסוך אז בכלל אפשר להסתדר על מחיר אטרקטיבי.

אם אתה צריך עזרה אל תתבייש לשלוח לי בפרטי,
בהצלחה!.

(Ran18) #211

[QUOTE=snir1400;1613617]איפה ראית? עם אייר אירופה המחיר זה בערך 1300 דולר…
הכי זול שראיתי זה 370 דולר עם טיסה לא ישירה(עצירה באיסטנבול)…[/QUOTE]

גבר אני לא יודע איך אתה מחפש יש עדיין את האפשרות הזאת. חברה אם אתם לא מתנפלים עליה אני בסוף יזמין - הבעיה שלא רוצים לשחרר אותי בעבודה :frowning:

בינתים MADRIDENTRADAS לא מבזבזים זמן והעלו את המחיר של הכרטיסים ב20 יורו. לא מספיק שהם לוקחים עמלה של 30-40 אחוז :-[

(Pedja Mijatovic) #214

ההודעה הבאה נכתבת בלי לנחס את סיכויי הקבוצה מול יובה:
מישהו יכול קצת לשפוך אור על אופן רכישת הכרטיסים לגמר ליגת האלופות? מהי הדרך הזולה ביותר? האם משתחררים כרטיסים למועדון ברגע שהוא עולה לגמר, או שכדאי יותר לחפש כרטיסים כבר עכשיו ומקסימום למכור אותם? האם כרטיס madridista יעזור לי במקרה הזה?

(nor_kar) #215

שלום , גם אני כמו הרבה כאן טס לחצי גמר ליגת האלופות נגד יובה במדריד ( המחירים היו ממש זולים למי שהספיק להזמין בסופש האחרון) , הייתי מעוניין לדעת מה יש לעשות במדרידמבחינת חיי לילה ובכלל, אני טס עם חבר ואנחנו לא ממש בקטע של מוזיאונים , קטדרלות וכאלה.

(Natan Naftalayev) #216

[QUOTE=nor_kar;1614820]שלום , גם אני כמו הרבה כאן טס לחצי גמר ליגת האלופות נגד יובה במדריד ( המחירים היו ממש זולים למי שהספיק להזמין בסופש האחרון) , הייתי מעוניין לדעת מה יש לעשות במדרידמבחינת חיי לילה ובכלל, אני טס עם חבר ואנחנו לא ממש בקטע של מוזיאונים , קטדרלות וכאלה.[/QUOTE]
אני טס ל8 ימים הכנסתי גם את המשחק של ולנסיה בסוף, לפי מה שבדקתי אין כלכך מה לעשות במדריד.
זו עיר שבשלושה ימים אפשר למצות אותה.
הנה כמה דברים שמצאתי בנוסף אתה יכול לחפש בגוגל יש שם מלא מידע.
1.

2.

(Pedja Mijatovic) #217

הזמנתי מMadrid Tickets את הכרטיסים למשחק, אני במדריד וכגע קיבלתי אותם. הם הביאו לי כרטיסים מגנטיים עם מספר סוסיו, ורשום שזה מנוי עונתי ויש להחזיר אותם. מישהו התנסה בזה בעבר ויודע שלא יעשו לי עם זה צרות?

(Bliss) #218

בדיוק איך שאני קיבלתי את ה’כרטיסים’ לקלאסיקו. השומרים בכניסה אפילו לא מצמצו. האמת, טיפה מבאס שאין מזכרת פיזית ממשחקים כאלה…

(DanielB) #219

שלום, בספטמבר הקרוב, מה - 18 עד ה - 28, אני נוסע למדריד כדי לראות כמה משחקים של ריאל, המשחקים בתאריכים האלו הם נגד גרנאדה ומאלאגה בבית ובנוסף בטווח יש גם משחק חוץ בסן ממס נגד בילבאו.
קראתי את התר’ד כולו ויש לי מספר שאלות שאולי בעלי הניסיון יוכלו לעזור לי איתן:

הבנתי שלמשחק כמו נגד גרנאדה אין צורך להזמין כרטיסים מראש, רציתי לשאול אם מנסיון של אנשים גם המשחק מול מלאגה מספיק “לא אטרקטיבי” כדי לקנות כרטיסים במקום או מהאתר של ריאל כמה ימים לפני, או שכדאי להזמין אליו כרטיסים מראש?

נניח עבור המשחק נגד גרנאדה או מלאגה, האם יש סיכוי להשיג כרטיסים למקומות טובים במידה ואני מחליט לקנות את הכרטיסים במקום או שבדרך כלל הכרטיסים שישארו הם הפשוטים ביותר?

שאלה נוספת היא מה הדרך הנכונה בכלל להתחיל לחפש כרטיסים למשחק חוץ של ריאל, ספציפית בבילבאו?

תודה ענקית למי שיוכל לעזור!

אגב, אני חדש בפורום בתור משתמש - קוראים לי דניאל, בן 21, התחלתי לעקוב אחרי ריאל בעונת 04/05 ותוך זמן קצר התאהבתי, בסוף אותה עונה גם מצאתי את הפורום ומהר מאד הוא הפך למקור קריאה/התעדכנות יומיומי לגבי הקבוצה כך שאפשר לומר שבתור קורא אני כבר דיי וותיק. מעולם לא נרשמתי כי כתיבה היא לא הצד החזק שלי אבל לאור הנסיעה למדריד החלטתי שהגיע הזמן, בכל אופן מקווה להשתלב!