המדריך למטייל במדריד :: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ריאל-מדריד

(atia) #220

שלום,
אני קורא וותיק בפורום מ 2006 בערך ואוהד הקבוצה מ 2001
אני טס למדריד ב 16/09 למשחק של ריאל גרנדה ויש לי כמה שאלות
האם אמצא כרטיסים במגרש 3/4 ימים לפני המשחק? ובמידה וכן מה הבדל המחירים במגרש לאתרים שטניה ציינה
במידה ומזמין דרך האתרים שטניה ציינה איזה קטגוריה סבבה לראייה וחוייה?
יש אתר שנקרא viagogo.co.uk שמציע מחירים נמוכים מאוד בהשוואה לאתרי ספרד, האם אתר אמין ?
טיפ למדריד: אפליקציה באייפון שנקראת metromadrid שמראה מפה של המטרו ואתה יכול לרשום ץחנה שאתה נמצא בה וץחנה שאתה רוצה להגיע אליה, האפליקציה מראה את המסלול כולל הקווים שאתה צריך להעלות בהם ומתי להחליף , במידה ואתה מחור לאינטרנט היא מראה את הנסיעה באונליין

אשמח לעזרתכם

(Guy) #221

לכל המשחקים הרגילים - גראנדה, מלאגה או כל דבר שהוא לא קלאסיקו, דרבי או משחק אליפות - אפשר להשיג כרטיסים בקופות. גם כרטיסים למקומות היקרים יותר. זה גם לא ממש משנה אם מזמינים מראש מאחד מאתרי הספסרות כי ההפרשים במחיר לא גדולים. מי שזאת הנסיעה הראשונה שלו או שנוסע עם ילדים או סתם רוצה לנסוע בראש שקט - שיקנה מראש מאחד האתרים שהוזכרו פה. ההפרשים במחיר הם קטנים. זה לא שהמועדון מוכר כרטיסים ב20 יורו.

viagogo הוא כמו יד2 של כרטיסים, כלומר מדובר באנשים שמציעים את הכרטיסים שלהם למכירה במחיר שבא להם ולכן יכול להיות פער בינו לבין האתרים האחרים. לי יש איתם ניסיון טוב מגמר ליגת האלופות. לשאלתו של דניאל (ברוך הבא!) על משחקי חוץ, ב-viagogo אפשר גם לקנות כרטיסים בידיעה בטוחה שהם יהיו ביציע של אוהדי ריאל.

לגבי מיקום באיצטדיון, רואים מעולה מכל פינה. מן הסתם לאורך המגרש הזווית עדיפה. החבר’ה שמעודדים יושבים מאחורי השער הדרומי (האולטראסור ישבו למטה קרוב לשער ויציע הצעירים החדש נמצא יותר למעלה), אבל מניסיון אין שם אווירה יוצאת דופן. הכי טוב בעיניי זה לאורך המגרש בקומות 1-2.

(whykds) #223

האם יש המלצות לגבי איפה כדאי לשבת בקלדרון?

(borntorun) #224

בקשר לויאגוגו, זה כמו יד2 אבל האמינות גבוהה סך הכל.
המוכר לא מקבל תשלום עד שבוע לאחר האירוע, ורק אם הכרטיסים התבררו כאמינים וטובים - ככה שתיאורטית אם תידפק אם הכרטיסים, תקבל את הכסף חזרה (עדיין תפספס את המשחק, מן הסתם).
אני גם קניתי (3 כרטיסים לפסטיבל פינקפופ בהולנד) וגם מכרתי (2 כרטיסים להופעה של ניק קייב בלונדון) ובשניהם החוויה הייתה טובה סך הכל. באמת לא קיבלתי את הכסף מהמכירה עד שבוע אחרי ההופעה.

(whykds) #225

הגעה ממדריד לבילבאו ביום המשחק - מישהו יודע על זה משהו?

(avihay7) #226

אהלן חברים,

לבעלי הניסיון מבניכם, כיצד אני יכול לרכוש כרטיסים למשחק חוץ של ריאל מדריד? אפשר לרכוש דרך המועדון? יש דרך ליצור קשר עם המועדון? חיפשתי ולא מצאתי מידע על כך.

תודה.

(Rock'N'Raul) #227

שלום, אני כנראה אטוס למדריד בחודשיים הקרובים ומן הסתם המטרה היא לצפות במשחקים של ריאל מדריד.

ראשית כל אשמח לדעת מאילו חברות הזמנתם את הכרטיסים למשחק? האם עדיף לי להזמין טיסה בנפרד ולקנות כרטיס בנפרד? שאלה נוספת, האם עדיף לקנות כרטיס למשחק ליגה ביתי (נגד קבוצת תחתית) במדריד עצמה ומשחק נגד קבוצה גדולה (כנראה טס לפס"ז בברנבאו) להזמין מראש, או להזמין את שניהם מראש (כמובן אופציות נוספות יתקבלו גם הן…).

תודה מראש! :slight_smile:

(borntorun) #228

היי,
אני אהיה במדריד בזמן המשחקים נגד לאס פלמאס וPSG בבית ומתכנן ללכת לשניהם. אשמח להתייחסות לשאלות הבאות:

1. מישהו יכול לתת דעה כללית על הברנבאו והמושבים בו? איפה רואים יותר טוב? איפה רואים פחות טוב? מה האיזורים המומלצים, מה סגור לVIP וכו.
    עד כמה זה נורא\רחוק מהמשחק לשבת ביציעים העליונים? עד כמה קרוב זה הקרוב לדשא? וכו’.
    בכללי עד כמה זה נורא ללכת על הכרטיסים ה’רגילים’ או אם להשקיע את האקסטרה 100-200 יורו בשדרוג למקומות הטובים באיצטדיון (כי אם אנחנו כבר פה…)
    בנוסף אם יש איזורים שידועים כאיזורים מסויימים (אולטראס\משפחות\אוהדי היריבה\כל דבר), אשמח לשמוע.

2. לגבי קניית כרטיסים למשחק. כרגע אנחנו כנראה קונים דרך חבילה של השטיח המעופף (יש חבר טוב שעובד שם וזה מוזיל לנו קצת את הדיל, עדיין יוצא די יקר), אבל יש שם בלבול גדול לגבי הכרטיסים. באתר שלהם כתוב: “שדרוגי כרטיסים למשחק מול פריז: לאורך המגרש קומה ראשונה או שנייה 100 יורו, פרימיום בין הרחבות 190 יורו”. אנחנו לא כל כך מבינים מה ההבדל ביניהם (והסוכן של השטיח לא מאוד טוב בלהסביר), קומה ראשונה או שנייה זה אומר למטה? אז מה ההבדל בין זה לבין פרימיום?
    נניח שהאיצטדיון נראה ככה, איפה יהיה כל כרטיס בערך?

3. קנייה מהאתרים שבהודעה הראשית (EntradasMadrid וMadridTickets), זה אופציה ששקלנו אבל אבא שלי די מפחד מכל העניין הזה של לקנות מאתרים כאלו ולקבל כרטיסים רק בספרד. אפשר קצת מידע על האתרים? עד כמה הם אמינים, מאיפה מגיעים הכרטיסים, וכו? הם פרטנרים רשמיים של מדריד? זה ספסרות? או בעלי מנויים שמוכרים כרטיסים?
    איך זה שהבדלי המחירים ביניהם כל כך משמעותיים? אנטרדס מדריד נראה משמעותית יקר יותר.

4. קנייה מהאתר הרשמי - זו אופציה? כרגע אני רואה שם רק חבילות VIP, אבל קשה לי להאמין שלאס פלמאס כבר סולד אאוט… בהמשך יהיה אפשר לקנות שם כרטיסים? זה יהיה יותר זול? בטוח או מסוכן לחכות?

תודה רבה על התשובות :slight_smile:

(Pedja Mijatovic) #229
  1. דבר ראשון חשוב לדעת שהברנבאו אצטדיון מדהים ומכל מושב באצטדיון רואים מעולה. המקומות היחידים שפחות מומלצים הם מאחורי השער, כי מן הסתם הזווית פחות נוחה להבנת המשחק. מעבר לזה זאת צריכה להיות התלבטות שלך עד כמה חשוב לך להיות קרוב לשחקנים ולהרגיש אותם ממש. מקום גרוע שממנו לא תראה לא קיים באצטדיון, גם לא הזול ביותר.
    הקרוב לדשא ממש צמוד, מזכיר את האצטדיונים הבריטים. האולטראס סור היו יושבים ביציע שמאחורי השער הדרומי. ממה שידוע לי, לפחות בעונה הקודמת הם הורחקו על ידי פרז ולא נמצאים שם כיום. הארגון היחידי שאני ראיתי בחצי גמר הצ׳מפיונס האחרון היה הorgullo vikingo שישבו מאחורי השער הדרומי בקומות העליונות, וגם הוא לא אלים מדי.
    לאוהדי היריבה יש יציע קבוע באחת הפינות העליונות, לא יציעו לך אותו באתרים של מדריד.
    מעבר לזה לא ידוע לי על איזשהם איזורים מוגדרים מסויימים, אולי מישהו אחר יוכל להוסיף.

2. אין לי מושג בהגדרה של החברה הזאת, אז אל תתפוס אותי במילה, אבל הגדרת ה״פרימיום״ נשמעת כאילו הכוונה היא ליציע vip שנמצא במרכז לאורך המגרש. השורות הראשונות שבקצוות האורך הן רגילות ופשוט יקרות יותר עקב המיקום (הטוב ביותר מבין הכרטיסים ה״רגילים״). מעליהן קיימות מספר שורות יקרות עוד יותר שנחשבות vip. אני לא סגור על ההטבות שבהן. כלומר אם הייתי צריך לנחש- מה שהם מציעים ב100 יורו זה לשבת ממש על הדשא בקצוות של אורך המגרש, מה שמוצע ב190 זה לשבת ביציע הvip קרוב לדשא ובמרכז. שוב, אל תתפוס אותי במילה.

3. אין שום בעיה. הם דואגים שהכרטיסים יגיעו למלון בזמן, בלי שום מקרים של רשלנות או רמאויות. קניתי פעמיים מmadrid ticketes והם לא איכזבו. אם זה מה שמונע ממך לקנות מהם, אל תהסס. הם לא פרטנרים רשמיים של הקבוצה וגם לא ספסרות. שני האתרים האלו חוקיים, במשחק הקודם שהייתי למשל קיבלתי מנוי של סוסיו שלא יכל להגיע למשחק.

4. המכירה באתר הרשמי נפתחת במועד סמוך יותר למשחק, לא זוכר מתי בדיוק. למשחק מול לאס פלמאס- אלא אם כן חשובים לך מקומות מאוד טובים, אין לך מה להתלבט בכלל. תגיע לאצטדיון ותקנה בbox office, בצורה הכי זולה חד משמעית. הסיכוי שיהיה סולד אווט מלפני הוא אפסי.
    למשחק מול psg תקנה מראש באחד משני האתרים שציינת או דרך ההנחה של חבר שלך. אין לך מה לחכות לאתר הרשמי.

בסופו של דבר זאת התלבטות שלך, כל אחד והשיקולים שלו. אם הייתי במקומך הייתי רוכש לpsg כרטיס מראש באחד משני האתרים, במיקום טוב לאורך המגרש. ללאס פלמאס הייתי מחכה וקונה בbox office ומסתדר עם המושבים שישארו, ככה שאתה יודע שלפחות למשחק הגדול אתה תהנה ממלוא החוויה ולמשחק הפחות חשוב תחסוך בכסף.
מה שלא יקרה, בטוח שתהנה!

(Nadavs70) #230

רק מוסיף על אמינות החברות הללו והשיטה בה הן עובדות - מדובר במכונה משומנת מאוד ורבים מבעלי המנויים משתמשים במתווכים הללו בכדי למכור כרטיסים למשחק בודד. למעשה, גם סוכנויות הנסיעות מהארץ עובדות איתן, אבל כצרכן הסופי אתה לא מרגיש את זה (אולי בכיס…).

באפריל הייתי בגומלין רבע גמר הצ׳מפיונס מול אתלטיקו. כרטיס המנוי הגיע בבוקר המשחק לקבלה במלון, כשחזרתי מהמשחק הכנסתי אותו למעטפה שצורפה והשארתי אותו בקבלה. אפס התעסקות ואמינות גבוהה ביותר.

בנוגע למיקום, מסכים עם פדג׳ה. באותו משחק ישבתי בVIP (שההבדל בינו לפרימיום הוא בדיוק מה שמשתמע מהחלוקה בתמונה שצירפת), שורה 18 על הקו של האמצע. כמובן שהיה מדהים, אבל תאכלס? בסיור באיצטדיון עברתי בכולו ולא ראיתי נקודה שאי אפשר להנות מהצפייה ממנה.

(borntorun) #231

תודה על התשובות - אשמח לשמוע עוד. עוד שאלה, איך יכול להיות שMadrid tickets משמעותית יותר זול מEntradasmadrid?

(Pedja Mijatovic) #232

אם תשים לב שיטת המיפוי של שני האתרים שונה. בmadrid tickets מחלקים את האצטדיון ל3 קטגוריות, והמושב הספציפי שלך לא ידוע עד קבלת הכרטיס ביום המשחק. כלומר אתה יכול לקנות כרטיס יקר בקטגוריה 1 ולבסוף ב״הגרלה״ ליפול על מושב לא משהו יחסית, בפינה די גבוהה של האצטדיון. לעומת זאת entradas מחלק את הברנבאו בצורה הרבה יותר ספציפית כך שאתה יכול לבחור ממש יציע ספציפי שבו תרצה לצאת. זה קצת יותר יקר (לא בפער גדול, אם תתעלם מכל הקטגוריות של הvip). כלומר אתה משלם קצת יותר ומבטיח לך מקום טוב. בmadrid tickets זה יותר הימור (לא תוכל להשפיע על המיקום שתקבל גם אם תשלח להם מייל- ניסיתי).

(madridista25) #233

שאלה למבינים כאן, איך אני יכול לוודא שאני מזמין עכשיו 5 כרטיסים נגד פ.ס.ג’ שכולם ישבו ביחד?
הבנתי שב madridtickets לא ניתן. האם בentradasmadrid זה אפשרי?
תודה גדולה לעונים

(snir1400) #234

חברים אני צריך בבקשה עזרה.
אני מתכנן לטוס לקלאסיקו ואני רוצה לסגור את זה כמה שיותר מהר.

1. אני מתכנן לטוס למדריד ביום שישי או שבת(20 או 21 בנובמבר) עם עוד 2 אנשים, ביום ראשון המשחק. ביום שני או שלישי להגיע לברצלונה למשחק של ברצלונה-רומא ביום שלישי(לא בטוח עדיין לגבי המשחק).
    מה יותר זול ומה יותר נוח להגיע לברצלונה, טיסה או רכבת?
  2. יומיים במדריד(שבת עד יום שני) מספיק להיות במדריד?
  3. בדקתי קצת מחירים בAIRBNB ורשום שם נגיד 300 שקל ללילה, זה מחיר לבנאדם או לכל ה3 אנשים? ומה זה Cleaning Fee שרשום שם?
  4. ב-booking.com המחיר שמוצג בצד שמאל זה מחיר לבנאדם או לכל ה3 אנשים?
  5. אני יודע שזה לא קשור אבל מישהו יותר להביא לי אתר מומלץ לקניית כרטיסים למשחק ברצלונה(ברצלונה-רומא).

בינתיים זהו אני מאמין שיהיו לי עוד שאלות בהמשך :slight_smile:

(snir1400) #235

[B]חברה אני צריך עזרה בקשר לכרטיסים בבקשה תענו[/B]
אם אני קונה כרטיסים מהאתרים האלה:
http://www.entradasmadrid.com/es/entradas/492/entradas-real-madrid-fc-barcelona-liga-bbva-2015-2016.html
http://www.madrid-tickets.net/match.php?match=163

אם אני קונה 3 כרטיסים מה הסיכוי ששלושתנו נשב יחד? והאם יש איזה אופציה לזה?

(DanielB) #237

שלום לכולם,

אז היום חזרתי מטיול של 11 יום במדריד לבדי, טיול מלא חוויות שהחלטתי לשתף פה עם הקהילה בתקווה שהמידע יעזור וידריך את אלה שרוצים לסוע לראות את הקבוצה משחקת במדריד. מתנצל מראש אם במהלך ההודעה אני מציג מידע מעט לא קשור לריאל מדריד, מקווה שזה בסדר, המטרה היא לתאר תמונה מפורטת של הטיול.

אז נתחיל מההתחלה: את הטיסה, המלון והכרטיסים הזמנתי בנפרד. המטרה הייתה לקבל בקרה טובה יותר על כל אחד מהם ולא להיות תלוי בהחלטות ופעילות של חברות המציעות חבילות. כמו כן המחירים, לפי מה שבדקתי, היו מעט יותר נוחים.

הטיסה: טסתי עם אייר-אירופה, Air Europa, אותה חברה שמטיסה את ברסה אגב. ההתנהלות הייתה מהירה, מדוייקת ונוחה החל מצק אין באינטרנט עד להתנהלות בשדה התעופה. האוכל במטוס היה מעולה בכלל ויחסית לטיסה בפרט.

המלון: התאכנסתי במלון Gran Atlanta, מלון 4 כוכבים מרחק הליכה של 5 דק (!) מהברנבאו ברובע המסחרי שבצפון מדריד (בנקים, קניונים, בנייני משרדים). האזור מעולה לשופינג, המון מסעדות ובתי קפה, ספורמרקטים מקיפים את המלון והאזור דיי נעים ונותן הרגשה של מעמד ביניים עליון+. המלון עצמו הוא מלון אולד סקול שללא ספק חווה את השיא שלו בערך בשנות התשעים - החל מהעיצוב, הריהוט וכל המסביב, כאמור אמנם לא מדובר במלון מודרני אך הכל ברמה גבוה, נקי, מתוקתק ומשדר אווירה עיסקית ועל רמה. הצוות מעולה, דוברים אנגלית בלי יוצא מן הכלל ועוזרים עם כל שאלה בצורה מלאה. ממליץ עבור שהיה למשחקים בברנבאו - הליכה קצרה ואין צורך להדחף במטרו/אוטובוס בהלוך/חזור ל/מהמשחק.

המשחקים: אז בזמן הטיול ריאל שיחקה בעצם שלושה משחקים - גראנדה ומלאגה בבית ובליבאו בחוץ. למשחקי הבית כמובן הלכתי כאשר למשחק הראשון הזמנתי את הכרטיס כמה ימים לפני מהאתר הרשמי של ריאל - נוח, מהיר ולא יקר - מקבלים מייל ומדפיסים. למשחק מול מלאגה הזמנתי כרטיס טוב מבעד מועד מהאתר entradasmadrid, אישור ההזמנה הגיע דיי מהר למייל והכרטיסים הגיעו לקבלה במלון שציינתי מספר ימים לפני המשחק - אין תלונות.
לגבי ישיבה בברנבאו:
בעיקרון כל מושב לאורך המגרש ליד קו האמצע מספק את הזווית הטובה ביותר לאורך כל המשחק, בלי קשר אם הוא על הדשא או בטבעת הרביעית. האיצטדיון, מלבד היותו מרשים בכל מובן ובחינה, בנוי למופת מבחינת צפייה במשחקים ורואים מעולה מכל פינה באיצטדיון. כמובן ישיבה קרוב לדשא מספקת חוויה יותר “אישית” עם השחקנים אבל מצד שני הזווית למאורעות רחוקים פחות אידאלית. היציע הדרומי העליון הוא יציע ה"פעיל", לאורך כל המשחק החברה שם על הרגליים, מעודדים ושרים עם ידיים ודגלים באוויר - באזור הזה לא ישבתי ולא עברתי במהלך המשחק ולכן לגבי האווירה בפנים לא אוכל להעיד - מרחוק זה ניראה לבן ונשמע דיי מרשים.
במשחק נגד גראנדה היו 62 אלף איש (4 אחהצ) ובמשחק נגד מלאגה היו 75.5 אלף איש (6 ורבע בערב) ולדעתי ההבדל באווירה הורגש, אולי בגלל המשחק הרב אירועים והמתסכל מצד השופט נגד מלאגה, אבל זאת ההרגשה שלי בכל אופן. החוויה מהמשחקים הייתה נהדרת להוציא את התוצאה(אות?) המאכזבת מעט.

לגבי משחק החוץ: על הנסיעה לסן ממס החלטתי לוותר עקב עלויות ואורך המסע והחלטתי לצפות במשחק בבר ההמיועד לכך. בשלב זה אמליץ על רשת Luckia וספציפית על הסניף הקרוב לברנבאו - מקום גדול, אחלה צוות, אחלה תפריט ומסכים ענקיים ששידרו את המשחק של ברסה ומדריד במקביל כשהם חפפו. האווירה הייתה יוצאת מן הכלל עם רוב מוחץ של אוהדי ריאל שחגגו כל צ’יפ של אספס וכל פאדיחה של פיקה כאילו הם זכו בלוטו. המשחק של ריאל לווה בצעקות עידוד, חגיגות עם המון חיבה פומבית בגולים של קארים וקללות/שבחים לאיסקו כל פעם שהוא התמזמז יותר מדי / הפגין את הטכניקה הקסומה שלו. שוב, מומלץ למי שנקלע למצב דומה. כדאי להזמין מקום!

בין לבין הספקתי לראות את המשחק של אתלטיקו נגד חטאפה בקלדרון (2-0, צמד של גריזמן) באמצע השבוע. אני מאמין שאני לא מחדש לאף אחד אבל האווירה בקלדרון פשוט נהדרת גם במשחק יחסית זניח. מה שהלך באיצטדיון כשפרננדו טורס הוחלף היה כלכך מיוחד ועוצמתי עד כדי כך שגרם אפילו לאוהד ריאל מסור שכמוני לעמוד ולמחוא כפיים לבחור שלמען האמת לא עשה הרבה במהלך המשחק. החוויה כללה ילדים בני גיל חד ספרתי וקשישים מתקדמים מקללים את השופט עם מילים שהסוג הראשון לא אמור עוד להכיר והשני אמור כבר לשכוח. שוב, ממליץ לשים את הבוז והשנאה ( או יריבות?) עם אתלטיקו בצד וללכת למשחק ביתי שלהם כי זה מהנה בלי קשר לתוצאה או היריבה!

וקצת על מדריד כעיר:
המטרו אדיר - זול, מהיר ומסועף. המלון שלי נמצא כ45 - 50 דק הליכה ממרכז העיר וזה לא מנע ממני להגיע לשם תוך רבע שעה קצרה ולא קשה בכל שעה במהלך היום.

שופינג - כמות החנויות היא לא הגיונית, עצומה, אי ניתנת לכימות וכו’. זול יותר מבארץ ללא ספק אך מחירי ריצפה זה לא. ההתרשמות שלי היא שהבגדים הם בערך 20% זולים יותר מבארץ. פאבים, מסעדות וסופרים זולים משמעותית מהארץ. חנויות מזכרות יקרות מאד. החנויות הרשמיות של ריאל יקרות כיאה לאדידס אבל מרשימות ללא ספק.

חיי לילה - יש בשפע. משמועות שמעתי על מסיבת חילופי סטודנטים קבועה בימי שני, ליין הנקרא - Fucking Monday, הגבתי על האיבנט על מנת להרשם וכתבתי שאני מתכוון ללכת לבד והאם מישהו מעוניין להצטרף. לאחר כמה ימים הוסיפו אותי בפייסבוק כמה יחצנים דוברי אנגלית שהזמינו אותי בצאט למגוון מסיבות וארועים במהלך השבוע בצורה מנומסת ומפורטת. בנוסף דרך אותו קיר של איבנט חברתי לזוג מטיילים גרמנים וביחד הלכנו למסיבה הנ"ל - היה אדיר.

תרבות - טוב זה כבר ממש ממש אופטופיק אבל סתם למען הסר הספק - יש מה לראות במדריד אם מבררים ומתעניינים, המון מה לראות ואיפה לבקר.

יתכן ששכחתי משהו ואערוך מאוחר יותר, אבל זה בעיקרון עיקר הדברים. מקווה שכתבתי את ההודעה לפי חוקי הפורום - אם לא, אשמח לקבל הערות.
מוזמנים לשאול שאלות אם הן קיימות.
חג שמח!

(snir1400) #239

[QUOTE=DanielB;1645666]שלום לכולם,

המשחקים: אז בזמן הטיול ריאל שיחקה בעצם שלושה משחקים - גראנדה ומלאגה בבית ובליבאו בחוץ. למשחקי הבית כמובן הלכתי כאשר למשחק הראשון הזמנתי את הכרטיס כמה ימים לפני מהאתר הרשמי של ריאל - נוח, מהיר ולא יקר - מקבלים מייל ומדפיסים. למשחק מול מלאגה הזמנתי כרטיס טוב מבעד מועד מהאתר entradasmadrid, אישור ההזמנה הגיע דיי מהר למייל והכרטיסים הגיעו לקבלה במלון שציינתי מספר ימים לפני המשחק - אין תלונות.

[/QUOTE]

אני רוצה לקנות 4 כרטיסים לקלאסיקו מהאתר entradasmadrid.
הוא אמין שאפשר לשלם בהעברה בנקאית?

וביום וחצי במדריד כמה אפשר להספיק לראות מהעיר לדעתך אחרי שהיית שם 11 יום?

(DanielB) #240

[QUOTE=snir1400;1645913]אני רוצה לקנות 4 כרטיסים לקלאסיקו מהאתר entradasmadrid.

וביום וחצי במדריד כמה אפשר להספיק לראות מהעיר לדעתך אחרי שהיית שם 11 יום?[/QUOTE]

אמין הוא בטוח, אם תקרא פה את התרד אתה תיראה שאני ממש לא היחיד שהזמין משם, בזמן ההזמנה אתה נותן את פרטי המלון שלך והכרטיסים יגיעו לקבלה כמה ימים לפני המשחק. לגבי העברה בנקאית אני לא יודע, אני הזמנתי עם אשראי.

תיראה אם אתה לא מתכוון לעצור בכל אחת מאין סוף החנויות המגניבות שתראה שם ועם ניהול זמן טוב אתה יכול לראות לא מעט. תרכיב תוכנית של מקומות שאתה רוצה לראות ויחד עם גוגל מפס תתכנן מסלול יעיל.

(0230) #241

היי,
אני מתכוון לנסוע סופסוף למשחק חוץ אחרי 3 פעמים במדריד למשחק מול פ.ס.ז׳
מישהו פה התנסה בעבר בקנייה ליציע חוץ, האם יש דרך לקנות דרך האתר הרשמי של ריאל? כי כרגע זה רק לחברי מועדון. או דרך מקום אחר?
אשמח גם אולי לקישור לפורום של ריאל בחו״ל אני מניח שהרבה פה מכירים ואני ממש לא כך שאוכל להתעדכן אולי דרך שם.
תודה

(FullTimeMadridista) #243

[QUOTE=snir1400;1645913]אני רוצה לקנות 4 כרטיסים לקלאסיקו מהאתר entradasmadrid.

וביום וחצי במדריד כמה אפשר להספיק לראות מהעיר לדעתך אחרי שהיית שם 11 יום?[/QUOTE]

קניתי כרטיסים דרכם וראיתי את המשחק מול גרנאדה לפני כמה שבועות. ברגע שהגעתי לבית המלון במדריד, עוד לפני שקיבלתי את הכרטיסים לחדר קיבלתי את הכרטיסים למשחק במעטפת יפה עם רקע של הברנבאו מטעם entradasmadrid. דרך אגב, התקשרתי להם מהארץ עוד לפני הנסיעה והם עידכנו אותי שהכרטיס כבר בבית המלון ואכן כך היה הדבר.